Kalite Sorumluluktur...

HAKKIMIZDA

Medikal sektör alanında yeni bir soluk olan STERIGOLD MEDİKAL sterilizasyon dezenfeksion ürünleri, tıbbi, cihaz ve medikal ekipman alanında başlayarak bu faaliyetleri içerisinde aralıksız çalışmalarına devam ettirmektedir.

Ürün gruplarımızın, tanıtımını, birebir saha da aktif olarak çalışan, ekibimizle ve illerde oluşturduğumuz bayilerimiz ile birlikte yürütmekteyiz.

 

Başta firma merkezimiz olan İstanbul'da kendi ekibimizle, diğer illerde çalışmalarını desteklediğimiz bayiilerimiz ile birlikte her geçen gün büyüme grafiğini yükselten bir firmayız.

 

Kendi ülkelerinde ve diğer ülkelerde kabul edilmiş ve onaylanmış kaliteli sağlık ürünlerinin en iyi şekilde temsil etmek, daha verimli hizmet verebilmek temel ilkemizdir. Sağlıkta temel esas olan kaliteli ürün, kaliteli hizmet çalışma ilkemizdir.

 

STERIGOLD MEDİKAL, gücünü ürünlerin kalitesinden alan bir firmadır. Uzun dönemde kurumsallaşmayı hedef edinmiş, sektör içinde sürekli büyüyen, kendini geliştiren, eğitime önem veren bir firma kimliği kazanmış sektöründe öncü bir firmadır.

 

Şimdiden güven ve desteğinize teşşekür ederiz

Saygılarımızla,

© 2015 Sterigold. All rights reserved.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry